Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij

Scitec Omega 3 600mg 100 kaps43,52 zł
Brutto

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Regulamin dostawy

 

Regulamin zwrotu

Nie bój się tłuszczów - jedz je w odpowiednich ilościach i proporcjach! EFSA zaleca, aby dorośli spożywali około 20-35% dziennego spożycia kalorii z tłuszczów. (1) Tłuszcze roślinne i zwierzęce składają się z nasyconych i nienasyconych kwasów tłuszczowych, w tym jednonienasyconych i wielonienasyconych kwasów tłuszczowych, takich jak kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6.

We współczesnym żywieniu odpowiednia proporcja omega-6/omega-3 przesunęła się w kierunku kwasów omega-6. Aby zrównoważyć to, między innymi, zaleca się spożywanie kwasów omega-3. (1) EPA i DHA są niezbędne (organizm ich potrzebuje, ale nie może ich wytworzyć, więc muszą być pozyskiwane ze źródeł zewnętrznych). EPA i DHA przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania serca. Ten korzystny efekt można osiągnąć przy dziennym spożyciu 250 mg EPA i DHA*.

* Naukowo udowodnione oświadczenia zatwierdzone przez Europejski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności (EFSA). (1) 25 marca 2010 r.: Opinia naukowa w sprawie referencyjnych wartości żywieniowych tłuszczów, w tym nasyconych kwasów tłuszczowych, wielonienasyconych kwasów tłuszczowych, jednonienasyconych kwasów tłuszczowych, kwasów tłuszczowych trans i cholesterolu | EFSA (europa.eu)

Zalecane użycie: Przyjmuj 2 kapsułki dziennie.

Wyprodukowano w zakładzie produkującym żywność zawierającą mleko, jajka, gluten, soję, orzeszki ziemne, orzechy, seler, ryby, skorupiaki, mięczaki i dwutlenek siarki.

Scitec Essentials Omega 3 Dodatkowe informacje:

Wielkość porcji: 2 kapsułki

Ilość porcji: 50 (100 kap.)

Witaminy i Minerały (pozostałe składniki) 2 kapsułki RWS 3:

Olej rybi 2000 mg

Kwasy tłuszczowe Omega-3 600 mg EPA (kwas eikozapentaenowy) 331 mg DHA (kwas dokozaheksaenowy) 207 mg 3NRV%:

Referencyjna wartość odżywcza dla dorosłych.

ScitecOmega3100Kaps

Brak recenzji.