Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij

ACTIVLAB CREATINE 300 TABS55,55 zł
Brutto

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Regulamin dostawy

 

Regulamin zwrotu

Activlab Creatine Tabs 300 tabletek
Activlab Creatine Tabs to monohydrat kreatyny który jest szeroko badanym i popularnym suplementem diety, który, jak wykazano, oferuje kilka potencjalnych korzyści, szczególnie dla osób wykonujących intensywne, krótkotrwałe czynności, takie jak podnoszenie ciężarów, sprint i niektóre sporty. Oto niektóre z korzyści związanych z suplementacją monohydratu kreatyny:

Zwiększona siła i moc mięśni: Kreatyna odgrywa kluczową rolę w produkcji trifosforanu adenozyny (ATP), który jest głównym źródłem energii dla skurczów mięśni. Dzięki suplementacji kreatyną osoby mogą odczuwać wzrost zdolności do wykonywania ćwiczeń o wysokiej intensywności, co prowadzi do poprawy siły mięśni i mocy wyjściowej.

Zwiększona regeneracja mięśni: Sugeruje się, że suplementacja kreatyną zmniejsza uszkodzenia mięśni i stany zapalne, potencjalnie prowadząc do szybszej regeneracji między napadami intensywnych ćwiczeń. Może to być szczególnie korzystne dla sportowców, którzy biorą udział w wielu sesjach treningowych lub zawodach w krótkim czasie.

Zwiększona masa mięśniowa: Suplementacja kreatyną może prowadzić do zwiększenia retencji wody śródmięśniowej, co może przyczynić się do przejściowego wzrostu objętości mięśni. Może to dać pełniejszy wygląd mięśniom, co może być pożądane dla kulturystów i sportowców, którzy chcą poprawić swoją sylwetkę.

Poprawiona wydajność przy wysokiej intensywności: Czynności, które obejmują krótkie serie intensywnego wysiłku, takie jak sprint i skakanie, w dużym stopniu polegają na systemie fosfokreatyny jako źródła energii. Zwiększając dostępność kreatyny, suplementacja może poprawić wydolność w tego typu aktywnościach.

Korzyści poznawcze: Niektóre badania sugerują, że kreatyna może mieć potencjalne korzyści poznawcze. Chociaż potrzebne są dalsze badania w tej dziedzinie, istnieją pewne dowody sugerujące, że suplementacja kreatyną może mieć pozytywny wpływ na zadania poznawcze, które wymagają pamięci krótkotrwałej i szybkości przetwarzania umysłowego.

Potencjalne korzyści w przypadku zaburzeń neurologicznych i mięśniowych: Suplementacja kreatyną została zbadana pod kątem jej potencjalnego działania terapeutycznego w przypadku różnych zaburzeń neurologicznych i mięśniowych, takich jak choroba Parkinsona, choroba Huntingtona i niektóre formy dystrofii mięśniowej. Jednak wyniki są nadal niejednoznaczne i potrzebne są dalsze badania.

Bezpieczny i dobrze tolerowany: Monohydrat kreatyny jest ogólnie uważany za bezpieczny i dobrze tolerowany, gdy jest przyjmowany w zalecanych dawkach. Długoterminowe badania nie wykazały żadnych znaczących negatywnych skutków zdrowotnych związanych z suplementacją kreatyną.

Składniki Creatine Tabs:
Może zawierać pochodne: zbóż zawierających gluten, soi, mleka.
monohydrat kreatyny, substancja wypełniająca: sorbitole, substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, aromat, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, substancja słodząca: sukraloza. 

dzienna porcja (4 tabletki)

Monohydrat kreatyny  4000 mg


Sposób użycia:

4 tabletki najlepiej przed treningiem


Przeciwwskazania:

Zawiera substancję słodzącą. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zróżnicowany i zrównoważony sposób odżywiania się jest niezbędny dla zachowania zdrowia. Produkt przeznaczony dla osób dorosłych. Spożycie w nadmiernych ilościach może mieć efekt przeczyszczający.

Może zawierać pochodne: zbóż zawierających gluten, soi, mleka.


Przechowywanie:

Przechowywać w ciemnym i suchym miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Podmiot odpowiedzialny: REGIS Sp. z.o.o., NIP: 683-000-75-37, "REGIS Sp. z o.o. ul. Walerego Sławka 3a 30-633 Kraków"


ActivLab
6595
88 Przedmioty

Brak recenzji.