close
SÓL HIMALAJSKA DROBNA 1kg BIO Planet Tanie odżywki, suplementy diety, artykuły i kosmetyki BIO
Promocja

SÓL HIMALAJSKA DROBNA 1kg BIO PlanetPLN4.46
VAT included

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Regulamin dostawy

 

Regulamin zwrotu

                                              

SÓL HIMALAJSKA RÓŻOWA DROBNO MIELONA 1 kg - CRYSTALLINE PLANET

SKŁADNIKI:
sól himalajska różowa drobno mielona 100%, nierafinowana, nie zawiera substancji przeciwzbrylającej

OPIS:

Sól himalajska pochodzi z najwyższych gór świata, z miejsca, gdzie miliony lat temu znajdował się słony ocean. Jest najczystszą solą dostępną na Ziemi. Sól himalajska to doskonała alternatywa dla soli kuchennej.

ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA:

Produkt bezterminowy. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

Sól himalajska różowa pochodzi ze wschodniego pasma Himalajów. W przeciwieństwie do soli kuchennej nie jest przetwarzana i czyszczona chemicznie, dlatego stanowi najzdrowszą sól na naszej planecie. Ten rodzaj soli jest w pełni czysty, bowiem powstawał i krystalizował się kilkadziesiąt milionów lat temu, gdy powietrze nie było skażone tak jak dziś. Ta najcenniejsza sól krystaliczna wydobywana metodą płukania i suszenia zawiera 84 minerały, które posiadają niezwykle cenne właściwości.

Sól himalajska różowa znajduje zastosowanie w kuchni, medycynie naturalnej i kosmetyce. Stosowanie tego gatunku soli korzystnie wpływa zarówno na nasze zdrowie, jak i urodę. Można jej używać profilaktycznie oraz leczniczo. Minerały, które zawiera, m.in.: wodór, fosfor, siarka, wapno, węgiel, miedź, tytan, aluminium, zapewniają sprawne funkcjonowanie ludzkiego organizmu. Warto zastąpić tradycyjną sól kuchenną solą himalajską, bowiem nie tylko świetnie podkreśla smak potraw, lecz przede wszystkim nie ma nic wspólnego ze szkodliwym chlorkiem sodu.

990 Items

No customer reviews for the moment.

related product